השתלת גבות או קעקוע?

השתלת גבות נחשבת לטרנד סוחף בקרב נשים וזוכה לפופולאריות גואה, כשהיא מציעה את הפתרון המושלם לגבות דלילות ומותירה מאחור את האופציות השונות כמו מיקרובילדינג ואיפור קבוע, המתיימרות לספק תחליף לגבה המקורית אך מייצרות מראה בלתי טבעי. השתלת גבות נחשבת לאופציה המועדפת גם על גברים הזקוקים למילוי ועיבוי הגבות, אם בעקבות טראומה כזו או אחרת ואם בשל נשירה טבעית.

השתלת גבות – גבה טבעית למראה מושלם!

השתלת שיער באמצעות שיטת FUE מאפשרת להפוך את הגבה לטבעית ומושלמת באמצעות שיער שנלקח מאזור העורף. שיטת FUE, הנחשבת לחוד החנית בתחום השתלות השיער, הינה שיטה חדשנית שכבשה את הענף לפני כחמש עשרה שנה ומציעה את כל היתרונות האפשריים בהשתלת שיער אחת – ללא צלקות, ללא קרחות וללא כאב. השיער הנלקח מהעורף לצורך ההשתלה הינו בעל מאפיינים גנטיים שונים מהמאפיינים הגנטיים של שיער הגבות, ועל כן, השיער המושתל עמיד וממשיך לצמוח וניתן לטפל בו כמו בגבה טבעית לכל דבר.

איך זה עובד?

השתלת שיער בגישה FUE מבוססת על זקיקי שיער המוצאים באמצעות מחט דקיקה בעלת קוטר מינימלי ונשמרים בתוך נוזל משמר עד לסיום הליך ההוצאה, תוך שמירה אופטימלית על שלמותם. לאחר שכל זקיקי השיער הנדרשים מוצאים, הם מושתלים באזור הגבות באמצעות מכשור טכנולוגי חדשני ותחת הרדמה מקומית המאפשרת לבצע את התהליך ללא כאב וליהנות מגבות מלאות ומרשימות המשלימות את ההופעה האישית ומשדרגות אותה ללא היכר.

כמות הזקיקים הנדרשת למילוי הגבה תלויה במצב הגבה הקיים כמו גם בהיצע הזקיקים הקיים באזור העורף, והמטרה היא לייצר את הגבה המושלמת והמלאה ביותר במראה הטבעי והצפוף ביותר.

השתלת שיער – מתי לעשות?

השתלת שיער מספקת מענה לגבות דלילות כמו גם לבעיות נשירה והתקרחות אחרות בגברים ובנשים כאחד. בין אם מדובר בקרחת גברית אופיינית ובין אם מדובר בקרחת שנוצרה בעקבות ניתוח או בעקבות תאונה, השתלת שיער בטכנולוגיות FUE היא התשובה המתקדמת בעולם המאפשרת ליהנות מהמראה הטבעי ביותר ללא כאב.

מה חשוב לדעת לפני ביצוע השתלת שיער?

בין אם הנכם זקוקים לשירותי השתלת גבות, ובין אם הנכם מתעניינים בתחום השתלות השיער למטרה אחרת, חשוב שתהיו מודעים לכך כי השתלת שיער הינה פעולה מורכבת הדורשת ידע מקצועי רחב ומיומנות גבוהה, המבטיחים את איכות התוצאה. לכן, חשוב לבצע השתלת שיער בידי רופא מומחה בלבד. רופא מומחה יתאים את התהליך באופן פרטני לנתוניו האישיים של כל מטופל לרבות גילו, סוג השיער, גוון השיער, צפיפות השיער, אופי הקרחת ועוד. זאת ועוד, רמת האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשות מבצע ההשתלה משפיעה באופן מהותי על איכות התוצאה הסופית כמו גם על כמות הזקיקים שניתן יהיה להוציא בפעולה אחת.

הצלחה באחריות מלאה!

כשמדובר בגבות שלכם, חשוב שתקבלו את התשובות המקצועיות ביותר בענף ותיהנו מגב מקצועי איתן לכל אורך הדרך, באחריות מלאה לשביעות רצונכם. אצלנו תמצאו צוות רופאים מקצועי ומיומן שמאחוריו 25 שנות ניסיון בתחום הניתוחים הפלסטיים כמו גם 15 שנות ניסיון בתחום השתלות השיער המעמיד לרשותכם שירותי השתלת שיער מהמתקדמים בעולם באמצעות טכנולוגיית FUE. ללא קרחות! ללא צלקות! בהתחייבות להצלחה ועם אחריות לכל החיים.

נשמח לעמוד לשירותכם!

יש לך שאלה?

צרו קשר