השתלת זקן ושפם

שיער הפנים חזר לאופנה, ובגדול. תמיד רצית שיער מלא וצפוף? עכשיו זה אפשרי.

השתלת זקן ושפם לגברים

היום, זקן מלא וצפוף מסמל גבריות וסקסיות, כזה שמעטר את פניהם של גברים מכל תחומי העיסוק האפשריים – החל משחקני קולנוע ומוזיקאים ועד למנכ”לים של חברות הייטק ופוליטיקאים.

אבל במציאות כמו במציאות, הגוף של כל אחד הוא שונה ויש כאלו שלא זוכים לזקן ושפם צפופים ומלאים באופן טבעי. אצל חלקנו, שיער הפנים גדל באופן חלקי ומשאיר אזורים שלמים בפנים שלנו נטולי שיערות.

התוצאה היא שבמקום ששיער הפנים יעניק לנו מראה מחוספס – הוא עושה את האפקט ההפוך. אז מה זה אומר? שנועדנו לגלח את מעט השערות שיש לנו עד סוף ימינו ולתחזק פנים חלקות? ובכן, זו בהחלט אופציה – אבל אנחנו מציעים פתרון אחר.

או השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם:

גלה מחדש את השיער שלך.
קבל מחדש את הביטחון שלך.

איבוד שיער יכול להיות יותר מסתם שינוי פיזי. זה יכול להשפיע על הביטחון העצמי שלך, על הדימוי העצמי שלך ועל הדרך שבה אתה מתקשר עם העולם. אצלנו ב-HTF, אנו מבינים את ההשפעה העמוקה של שיער מלא על הראש, ואנו מחויבים לעזור לך להחזיר לא רק את השיער, אלא גם את הביטחון שלך.

ניסיון ומומחיות: צוות המנתחים המיומנים שלנו שינה בהצלחה אלפי חיים עם טכניקות מתקדמות של השתלת שיער.

טכנולוגיה חדשנית: אנו רותמים את ההתקדמות העדכנית ביותר בשיקום שיער, ומבטיחות תוצאות בטוחות, יעילות ובעלות מראה טבעי.

טיפול מותאם אישית: כל מסע נשירת שיער הוא ייחודי. אנו מתאימים את הטיפולים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

תמחור שקוף: ללא עלויות נסתרות. אתה תדע בדיוק למה לצפות.

0 +

שנות ניסיון

K 0 +

השתלות בוצעו

0 +

רופאים מומחים

0

קליניקות

הקרן להשתלות שיער

השתלת זקן בישראל וטורקיה

התהליך פשוט – באמצעות מחט זעירה, המנתח המקצועי שלנו יוציא זקיקי שיערה מאזורים נסתרים כמו העורף.

את הזקיקים האלו, הוא ישתיל בצורה מדויקת בחזרה אל תוך העור באזור בו הזקן לא גדל באופן טבעי, תוך כדי הקפדה על השתלת כל זקיק וזקיק בצורה כזו שיגדל בזווית הנכונה ויראה טבעי ב-100%.

אחרי ההשתלה, השיער ממשיך לגדול באופן טבעי לחלוטין ונשאר חזק ובריא לאורך שנים, או בקיצור – הופך לזקן מלא וצפוף, בדיוק כמו שתמיד רציתם.

השתלת זקן ושפם בטכנולוגיה מתקדמת, בקליניקות הכי מקצועיות בעולם ועם הצוותים הכי מנוסה בתחום.

ביקורות לקוחות

מה הלקוחות שלנו מספרים?

אביבה צפריר
אביבה צפריר
Read More
קיבלתי המלצות על הקרן לשהתלת שיער מחברים ורופאים מומחים בעקבות מקרה ייחודי ומסובך. כבר אחרי השיחה הראשונה עם הד”ר, הצלחתי (סוף סוף) לקבל תחושה של תקווה חדשה ואמיתית. נציגי הקרן ליוו אותי לכל אורך הדרך מהשיחה הראשונה ועד לניתוח שהיה הצלחה גדולה. עכשיו אני יכולה לקחת נשימה גדולה ולומר בהקלה, תודה HTF!
רונן שאולוב
רונן שאולוב
Read More
שנים רבות שמלווה אותי הרצון לעשות השתלת שיער, בכל פעם הספק מצא את הדרך שלו חזרה למחשבותיי. אולי זה לא הזמן, הטכנולוגיה לא שם עדיין, אולי זה כואב, בטח זה לא יצליח והרשימה עוד ארוכה. כל זה השתנה לפני 6 חודשים כשהחלטתי לקום ולעשות השתלת שיער בפעם הראשונה. היום התוצאות מדברות בעד עצמן.
עדי כהן
עדי כהן
Read More
אני רוצה להתחיל מלהודות לקרן להשתלת שיער על הטיפול המסור והליווי המקצועי שהעניקו לי מרגע שנפגשנו דרכינו. החוויה הכי מטורפת שעברתי בחיי וזה היה שווה כל רגע! לכל מי שעדיין מתלבט אני אומר “תקומו ותעשו את זה” אחרי 5 חודשים אתם תעמדו מול המראה ותבינו שהגשמתם לעצמכם חלום!
Previous
Next