השתלת שיער: איך זה עובד?

השתלת שיער: איך זה עובד?

השתלת שיער הינה טכניקה כירורגית שמטרתה להשתיל שיער באזור קירח בגוף. השיער המושתל נלקח מאזור אחר בגוף, המכונה בעגה המקצועית ‘האזור התורם’ ומושתל באזור הקירח המכונה ‘האזור המקבל’. השתלת שיער מיועדת לגברים ולנשים כאחד ומספקת מענה לבעיות אסתטיות, תוך שהיא משפרת באופן משמעותי את הופעתו החיצונית של המושתל ותורמת רבות לשיפור הדימוי העצמי.

מתי יש צורך בהשתלת שיער?

השתלת שיער מהווה את הפתרון האופטימלי לבעיות נשירה מכל סוג לרבות התקרחות גברית, התקרחות גבות בנשים ובגברים ועוד. במקביל, השתלת שיער מספקת מענה לנשירת שיער על רקע טראומטי כמו ניתוח, תאונה וגורמים דומים.

השתלת שיער בשיטת FUE

שיטת FUE נחשבת כיום לגישת השתלת השיער האפקטיבית והמומלצת ביותר. היא נחשבת לחדשנית ונעשה בה שימוש מזה קרוב לשני עשורים. בניגוד לגישות השתלת שיער אחרות, השתלת שיער באמצעות שיטת FUE מאפשרת החלמה מהירה וקלה ואיננה מותירה כל צלקת. השיער המושתל נלקח, בדרך כלל, מחלקה האחורי של הקרקפת – אזור תורם בעל פרופיל גנטי שונה מזה של קדמת הקרקפת, והודות לכך, השיער המושתל עמיד לאורך זמן וממשיך לצמוח ולתפקד כשיער רגיל לכל דבר.

מיומנותו של הגורם המבצע ורמת הציוד הטכנולוגי העומד לרשותו משפיעים באופן מהותי על מספר הזקיקים הניתנים להוצאה בהשתלה אחת ועל איכות התוצאה.

כיצד מתבצעת השתלת השיער?

השיטה מבוססת על גישת השתלת השיער המסורתית – FUT ומתבצעת באמצעות הוצאת זקיקי שיער מהאזור התורם בגופו של המושתל. זקיק השערה מוצא באמצעות מחט בעלת קוטר זעיר ובזהירות מקסימלית, המאפשרת לשמור על שלמות זקיקי השיער. הזקיקים מונחים בתוך נוזל ייעודי, ועם תום הוצאת הזקיקים, הם מושתלים באזור המקבל באמצעות מכשור ייעודי. יצוין, כי ההשתלה מתבצעת תחת הרדמה מקומית באזור התורם ובאזור המקבל. הודות לכך, הטיפול איננו כרוך בכאב ואיננו מסב כל אי נוחות למושתל.

כמות הזקיקים הנדרשת נקבעת בהתאם לגודל שטח היעד והשאיפה היא ליצור מראה צפוף וטבעי באזור המושתל. במידה והאזור התורם מאפשר הוצאת זקיקים נוספים ללא יצירת קרחות, ניתן לבצע השתלת שיער נוספת בעתיד וליהנות מתוצאה טבעית לחלוטין.

המקצוענות שעושה את ההבדל הגדול במבחן התוצאה!

חשוב לדעת, כי תחום השתלות השיער הינו תחום מורכב מכל בחינה המחייב מקצועיות בלתי מתפשרת יחד עם ניסיון מעשי רב. את הטיפול יש להתאים למצב המטופל, לגילו, לסוג השיער ולגוון, לצפיפות המאפיינת את שיער ראשו של המטופל ולאופי ההתקרחות ממנה הוא סובל. לכן, השתלת שיער היא משימה המיועדת לרופאים מיומנים בלבד.

אנו מאמינים כי בתחום השתלות השיער, יותר מבכל תחום אחר, לרמת המקצוענות והמיומנות של מבצע ההשתלה השפעה מכרעת על איכות התוצאה. לכן, אנו מעמידים לרשותכם נבחרת רופאים שמאחוריהם חצי יובל של ניסיון בתחום הניתוחים הפלסטיים וניסיון של 15 שנה בתחום השתלות השיער המבצעים השתלות שיער בשיטת FUE עם הצלחה מובטחת ואחריות לכל החיים! ללא צלקות וללא קרחות!

מתכננים השתלת שיער? אם חשוב לכם ללכת על בטוח ולהפקיד את המשימה בידיים המקצועיות, האמינות והמנוסות ביותר וליהנות מאחריות מלאה לכל החיים, צוות מומחינו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ליווי אישי מקצועי לכל אורך הדרך, לשביעות רצונכם המלאה!

יש לך שאלה?

צרו קשר