השתלת שיער בטורקיה

טורקיה התגלתה כיעד מוביל לניתוחי השתלת שיער
עם תעשייה פורחת שמושכת אלפי מטופלים מדי שנה.
השתלת שיער בחו"ל

למה השתלת שיער בטורקיה?

טורקיה הפכה ליעד פופולרי לניתוחי השתלת שיער בשל מספר גורמים. ראשית, במדינה יש תעשיית תיירות רפואית משגשגת, עם מתקנים ברמה עולמית ורופאים מנוסים המתמחים בהליכי השתלת שיער.

שנית, העלות של ניתוח השתלת שיער בטורקיה נמוכה משמעותית מאשר במדינות רבות אחרות. מטופלים יכולים לצפות לשלם בסביבות 60% פחות מאשר באירופה או בארה"ב, מבלי להתפשר על איכות הטיפול.

סיבה נוספת לפופולריות של השתלות שיער בטורקיה היא קלות הנסיעה. טורקיה היא יעד תיירותי פופולרי עם קישורי תעופה מצוינים לאירופה, המזרח התיכון ואסיה.

איסטנבול, העיר הגדולה במדינה, היא מוקד לנסיעות בינלאומיות, עם חברות תעופה רבות המציעות טיסות ישירות אל ומן הערים הגדולות ברחבי העולם.

או השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם:

איילת גייר

שיתוף הפעולה שלנו
בהשתלות שיער בטורקיה

חברתנו בחרה לשתף פעולה בכל הנוגע להשתלות שיער בטורקיה עם איילת גייר
אוטוריטה בתחומה ומובילת ענף השתלות השיער בישראל.

איילת אחראית ישירה להגשמת חלומם של אלפי גברים ונשים
שחיים היום עם שיער שופע וחיוך ענק.

צוות הקליניקה יעניק לך ליווי אישי ברגישות ובמקצועיות בכל תהליך שינוי אסתטי
עם התאמה ייחודית לכל לקוחה ולקוח

הצוות כולל רופאי עור ובעלי ניסיון רב שנים בתחום השתלות השיער והאסתטיקה הרפואית

0 +

שנות ניסיון

K 0 +

השתלות בוצעו

0 +

רופאים מומחים

0

קליניקות

השתלת שיער באיסטנבול

תהליך ההשתלה

ניתוח השתלת שיער כולל השתלת זקיקי שיער מאזור התורם, בדרך כלל בחלק האחורי של הראש, אל אזור הנמען, שם השיער התדלדל או נשר. שתי הטכניקות הפופולריות ביותר להשתלת שיער הן הוצאת יחידת זקיקים (FUE) והשתלת יחידת זקיקים (FUT).

FUE כולל חילוץ זקיקי שיער בודדים מאזור התורם והשתלתם לאזור הנמען. ההליך פחות פולשני מ-FUT ומותיר צלקות מינימליות, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית עבור מטופלים.

FUT, לעומת זאת, כולל הסרת רצועת עור מאזור התורם וחילוץ זקיקי שיער ממנו. לאחר מכן מושתלים הזקיקים לאזור המקבל. FUT דורש יותר זמן החלמה ומשאיר צלקת ליניארית, אבל זה יכול להיות יעיל יותר עבור אזורים גדולים יותר של התקרחות.

משך זמן

התוצאות לא מאחרות להגיע

ניתוח השתלת שיער יכול להימשך מספר חודשים כדי להראות תוצאות מלאות, שכן זקיקי השיער המושתלים צריכים זמן להשתרש ולצמוח.

עם זאת, רוב המטופלים מתחילים לראות שיפורים ניכרים תוך מספר שבועות מההליך. השיער המושתל ימשיך לצמוח באופן טבעי וניתן לטפל בו ולעצב אותו כמו שיער רגיל.

אחד היתרונות של ניתוח השתלת שיער בטורקיה הוא שיעור ההצלחה הגבוה. הרופאים המנוסים של המדינה והמתקנים המתקדמים מבטיחים שהמטופלים יקבלו את הטיפול הטוב ביותר, שיוביל לתוצאות מוצלחות.

מטופלים יכולים לצפות לראות תוצאות בעלות מראה טבעי הנמשכות לכל החיים, עם מעט או ללא צורך בתחזוקה.

ביקורות לקוחות

מה הלקוחות שלנו מספרים?

אביבה צפריר
אביבה צפריר
Read More
קיבלתי המלצות על הקרן לשהתלת שיער מחברים ורופאים מומחים בעקבות מקרה ייחודי ומסובך. כבר אחרי השיחה הראשונה עם הד”ר, הצלחתי (סוף סוף) לקבל תחושה של תקווה חדשה ואמיתית. נציגי הקרן ליוו אותי לכל אורך הדרך מהשיחה הראשונה ועד לניתוח שהיה הצלחה גדולה. עכשיו אני יכולה לקחת נשימה גדולה ולומר בהקלה, תודה HTF!
רונן שאולוב
רונן שאולוב
Read More
שנים רבות שמלווה אותי הרצון לעשות השתלת שיער, בכל פעם הספק מצא את הדרך שלו חזרה למחשבותיי. אולי זה לא הזמן, הטכנולוגיה לא שם עדיין, אולי זה כואב, בטח זה לא יצליח והרשימה עוד ארוכה. כל זה השתנה לפני 6 חודשים כשהחלטתי לקום ולעשות השתלת שיער בפעם הראשונה. היום התוצאות מדברות בעד עצמן.
עדי כהן
עדי כהן
Read More
אני רוצה להתחיל מלהודות לקרן להשתלת שיער על הטיפול המסור והליווי המקצועי שהעניקו לי מרגע שנפגשנו דרכינו. החוויה הכי מטורפת שעברתי בחיי וזה היה שווה כל רגע! לכל מי שעדיין מתלבט אני אומר “תקומו ותעשו את זה” אחרי 5 חודשים אתם תעמדו מול המראה ותבינו שהגשמתם לעצמכם חלום!
Previous
Next