השתלת שיער FUE

טכניקת השתלת זקיק השיער הפופולרית ביותר בעולם כבר 
למעלה מ 15 שנים.

אודות הטכניקה

השתלת שיער בשיטת FUE

כולנו חולמים על ראש מלא שיער שופע שנראה רענן ומלא חיים. אבל למציאות יש תוכניות אחרות, ורבים מאיתנו מתמודדים בשלב מסויים בחיינו עם אובדן שיער שרק מחמיר עם השנים.

אבל רגע, מי אמר שאנחנו חייבים להשלים עם המצב ולוותר?

אנחנו חיים במאה ה-21, התקופה הראשונה בהיסטוריה בה השתלות שיער זמינות לכל אחד ואחד מאיתנו. שיטת FUE היא שיטת השתלת השיער הפופולארית ביותר בעולם, זו שהחזירה את השיער לראשם של אלפי אנשים מכל רחבי העולם.

או השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם:

גלה מחדש את השיער שלך.
קבל מחדש את הביטחון שלך.

איבוד שיער יכול להיות יותר מסתם שינוי פיזי. זה יכול להשפיע על הביטחון העצמי שלך, על הדימוי העצמי שלך ועל הדרך שבה אתה מתקשר עם העולם. אצלנו ב-HTF, אנו מבינים את ההשפעה העמוקה של שיער מלא על הראש, ואנו מחויבים לעזור לך להחזיר לא רק את השיער, אלא גם את הביטחון שלך.

ניסיון ומומחיות: צוות המנתחים המיומנים שלנו שינה בהצלחה אלפי חיים עם טכניקות מתקדמות של השתלת שיער.

טכנולוגיה חדשנית: אנו רותמים את ההתקדמות העדכנית ביותר בשיקום שיער, ומבטיחות תוצאות בטוחות, יעילות ובעלות מראה טבעי.

טיפול מותאם אישית: כל מסע נשירת שיער הוא ייחודי. אנו מתאימים את הטיפולים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

תמחור שקוף: ללא עלויות נסתרות. אתה תדע בדיוק למה לצפות.

0 +

שנות ניסיון

K 0 +

השתלות בוצעו

0 +

רופאים מומחים

0

קליניקות

הקרן להשתלות שיער

השתלת שיער FUE בישראל וטורקיה

סיפורה של שיטת FUE, או בשמה המלאFollicular unit extraction, התחיל כבר בשנת 1988 ביפן הרחוקה. מאסומי אינאבה היה רופא יפני ששאף לפתח שיטה יעילה ובטוחה יותר להשתיל שיער מאשר שיטת ה-FUT, שהייתה שיטת השתלת השיער המתקדמת ביותר של אותה התקופה.

וכך, מאסומי פיתח את שיטת ה-FUE בה השתלת השיער מתבצעת על ידי הוצאת זקיקי שיערה בודדים מאזורים שונים בראש והחדרתם אל האזור שבו רוצים להשתיל את השיער, בשונה משיטת FUT בה השתלת השיער מתבצעת על חיתוך, הסרה והשתלה מחדש של רצועות זקיקי שיער.

על ידי שימוש במחט זעירה בקוטר של מילימטר 1 בלבד, שיטת ה-FUE מצליחה לספק שיער שופע וטבעי לחלוטין, וזאת כמעט ללא צלקות ועם זמן החלמה קצר במיוחד.

ביקורות לקוחות

מה הלקוחות שלנו מספרים?

אביבה צפריר
אביבה צפריר
Read More
קיבלתי המלצות על הקרן לשהתלת שיער מחברים ורופאים מומחים בעקבות מקרה ייחודי ומסובך. כבר אחרי השיחה הראשונה עם הד”ר, הצלחתי (סוף סוף) לקבל תחושה של תקווה חדשה ואמיתית. נציגי הקרן ליוו אותי לכל אורך הדרך מהשיחה הראשונה ועד לניתוח שהיה הצלחה גדולה. עכשיו אני יכולה לקחת נשימה גדולה ולומר בהקלה, תודה HTF!
רונן שאולוב
רונן שאולוב
Read More
שנים רבות שמלווה אותי הרצון לעשות השתלת שיער, בכל פעם הספק מצא את הדרך שלו חזרה למחשבותיי. אולי זה לא הזמן, הטכנולוגיה לא שם עדיין, אולי זה כואב, בטח זה לא יצליח והרשימה עוד ארוכה. כל זה השתנה לפני 6 חודשים כשהחלטתי לקום ולעשות השתלת שיער בפעם הראשונה. היום התוצאות מדברות בעד עצמן.
עדי כהן
עדי כהן
Read More
אני רוצה להתחיל מלהודות לקרן להשתלת שיער על הטיפול המסור והליווי המקצועי שהעניקו לי מרגע שנפגשנו דרכינו. החוויה הכי מטורפת שעברתי בחיי וזה היה שווה כל רגע! לכל מי שעדיין מתלבט אני אומר “תקומו ותעשו את זה” אחרי 5 חודשים אתם תעמדו מול המראה ותבינו שהגשמתם לעצמכם חלום!
Previous
Next