השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי - צפו בגלריית התמונות של המטופלים שלנו | HTF

המשימה המרכזית שלנו בקרן להשתלות השיער היא לאפשר לכם להשיב את השיער לחייכם.
על ידי שיתוף פעולה עם מרפאות השתלת השיער המתקדמות והמקצועיות ביותר בטורקיה,
אנחנו מצליחים להעניק ללקוחות שלנו טיפולי השתלת שיער איכותיים באמת, כאלו שמספקים תוצאות שיגרמו לכם לחייך.

ואם כבר מדברים על תוצאות… אנחנו אוהבים לתת לתוצאות שלנו לדבר.
לפניכם חלק מהמטופלים שלנו שעברו את אותה ההשתלה בדיוק, צפו בתמונות השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי – ואתם מוזמנים לשפוט בעצמכם.

לפני ואחרי השתלת שיער בטורקיה
השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי
השתלת שיער לפני ואחרי
השתלת שיער לפני ואחרי

מתעניינים בהשתלת שיער?

חייגו עכשיו: 050-999-7648  |  או השאירו פרטים בטופס הבא:

מה הלקוחות שלנו אומרים?

אני רוצה להתחיל מלהודות לקרן להשתלת שיער על הטיפול המסור והליווי המקצועי שהעניקו לי מרגע שנפגשנו דרכינו. החוויה הכי מטורפת שעברתי בחיי וזה היה שווה כל רגע! לכל מי שעדיין מתלבט אני אומר “תקומו ותעשו את זה” אחרי 5 חודשים אתם תעמדו מול המראה ותבינו שהגשמתם לעצמכם חלום!

עדי כהןמאמנת כושר

קיבלתי המלצות על הקרן לשהתלת שיער מחברים ורופאים מומחים בעקבות מקרה ייחודי ומסובך. כבר אחרי השיחה הראשונה עם הד”ר, הצלחתי (סוף סוף) לקבל תחושה של תקווה חדשה ואמיתית. נציגי הקרן ליוו אותי לכל אורך הדרך מהשיחה הראשונה ועד לניתוח שהיה הצלחה גדולה. עכשיו אני יכולה לקחת נשימה גדולה ולומר בהקלה, תודה HTF!

רעות שריגמנהלת משרד

שנים רבות שמלווה אותי הרצון לעשות השתלת שיער, בכל פעם הספק מצא את הדרך שלו חזרה למחשבותיי. אולי זה לא הזמן, הטכנולוגיה לא שם עדיין, אולי זה כואב, בטח זה לא יצליח והרשימה עוד ארוכה. כל זה השתנה לפני 6 חודשים כשהחלטתי לקום ולעשות השתלת שיער בפעם הראשונה. היום התוצאות מדברות בעד עצמן. חששות, פחדים ודימוי עצמי נמוך כבר מזמן לא קיימים, הביטחון העצמי שלי חזר ובגדול, ההחלטה של ההשתלה היא אחת החשובות והטובות ביותר שעשיתי בחיים שלי. תודה ענקית לצוות המקצועי והמסור של HTF על הטיפול היחס והכי חשוב על התוצאה הסופית והמושלמת.

רונן שאולובמנכ"ל
שינוי גודל גופנים